Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #303925

Müüja puhkuse asendamise ajaks

Firma nimi peidetud
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Koduekstra Rapla kauplusesse suvetöötajat perioodiks mai- september 2013.

Peamised tööülesanded:
* klientide teenindamine müügisaalis ja kassas
* kaupade vastuvõtmine ja müügiks ettevalmistamine
* kaupade tutvustamine klientidele
* inventuuride läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

* kesk või kesk-eri haridus
* omad varasemat töökogemust kaubanduses
* väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
* orienteeritus müügitööle
* suur töötahe, ausus ja kohusetunne

Ettevõte pakub

* väljaõpet ja koolitusi
* huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
* sõbralikku ja asjatundlikku meeskonda
* tublide töötulemuste korral pakume võimalusel püsivat lepingut

Tööpakkumise number
#303925

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 400 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2013
Lisainfo palga kohta:
põhipalgale lisandub boonustasu müügilt

Koduekstra OÜ on alates 1998. aastast tegutsev Eesti suurim kodu- ja majapidamiskaupu müüv jaekett. Ketis on 21 kauplust, mis paiknevad üle Eesti
suuremates kaubandus- ja maakonnakeskustes. Koduekstra kaubavalikus on enam kui 25 000 toodet alates igapäevastest esmatarbekaupadest kuni
ajakohaste hooajatoodeteni. Otse tootjatelt tarnitud lai valik kaupu tagab sortimendi kordumatuse ja soodsa hinnataseme. Ettevõttes töötab 150 asjatundlikku ja
pühendunud töötajat, kes kõik pingutavad selle nimel, et klientide ostukogemus oleks alati kodune, meeldiv ja meeldejääv.

Vaata rohkem