Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70067

Müüja

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaupade müümine
ostjatega arvlemine
riiulite korrastamine
kaupade realiseerimisaegade jälgimine
suhtlemine klientidega

Ootused kandidaadile

  • sõbralik, abivalmis suhtlemine personali ja kõikide klientidega
  • valmidus kohaneda muutustega ja töötada pinge olukorras
  • ausus, täpsus, kohusetunne ja viisakus

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi
valjaõppe võimalust
pidevat koolitust
ametile ja oskustele vastavat palka

Lisainfo

Pakume tööd kauplustes:
Himmaste
Illimari
Vastse-Kuuste (juhataja ja müüja)
Peri
Põlgaste (juhataja ja müüja)
Kanepi
Põlva Ehitaja
Põlva Kaubanduskeskuse I osakond (osaline tööaeg)
Ülenurme Konsum (laadija, müüja, transporttööline)

Tööpakkumise number
#70067
Müüja