Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433227

Müüja Põlva kaupluses Selvehalli Konsum

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd müüjale kaupluses Selvehalli Konsum (Põlva, Jaama 16 A)
Müüja põhilised tööülesanded on klientide teenindamine kassas ja kaupade väljapanek.
Kauplus on avatud kõikidel nädalapäevadel 9-21, suvehooajal 9-22.

Ootused kandidaadile

Meie müüja on:
särav klienditeenindaja
täpne, asjalik, korrektne
sõbralik meeskonna liige

Ettevõte pakub

Pikaajalist töölepingut sõbralikus meeskonnas
Väljaõpet ja koolitusi
Sportimisvõimalust
Ühisüritusi

Tööpakkumise number
#433227

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. august 2016
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem