Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #515950

Müüja Põlgaste kaupluses

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd saab müüja Põlgaste kaupluses (Põlgaste küla, Kanepi vald, Põlvamaa)
Kauplus on avatud E-R 9-18, LP 9-16.
Sinu tööülesanne on pakkuda meeldivat klienditeenindust, tunda müügilolevat kaupa, tegelda kauba vastuvõtu ja paigutamisega müügisaali.
Töö graafiku alusel, määratud tähtajaga lapsehoolduspuhkuse asendamise ajaks.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui
-oled positiivse ellusuhtumisega ning särasilmne klienditeenindaja
-oled kiire, töökas ja aus
-kasuks tuleb erialane väljaõpe
-kasuks tuleb eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

Ettevõtte poolt pakume
-huvitavat ja mitmekülgset tööd sõbraliku meeskonnas
-põhjalikku väljaõpet ja tasemel koolitusi
-vajadusel sõidukulu osalist hüvitamist

Lisainfo

Kui tunned, et see on Sinu võimalus, kandideeri kohe.
Kõigile kandidaatidele anname kindlasti personaalset tagasisidet.

Tööpakkumise number
#515950

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2018

Põlva Tarbijate Ühistu on suurim tööandja Põlva maakonnas. Meie põhitegevus on jaekaubandus. Tegutseme 35 ettevõttes ja neis saab tööd 300 inimest.

Vaata rohkem