Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63895

Müüja -perenaine

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • maiustuste kaupluses klientide teenindamine ja aktiivne müük korrketselt, täpselt, kiirelt ja viisakalt
  • kauba tellimine vastavalt sortimendile, vastuvõtmine ja väljapanemine
  • töö päevases vahetuses 6-päeval nädalas

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • kaubanduses töötamise kogemus
  • hea lastetuba, st korrektsus, kohusetundlikkus, täpsus, ausus, puhtus
  • väga hea suhtlemisoskus ja rõõmus meel
  • iseseisvalt töötamise ja ajaplaneerimise oskus
  • võõrkeelte oskus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

  • brutopalka alates 6000 krooni
  • preemiat vastavalt tulemustele

Tööpakkumise number
#63895