Värsked tööpakkumised

Müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175626

Tööpakkumise number

175626

Töö kirjeldus

Pakume tööd värskete marjade ja puuviljade müüjale. Töö toimub Pärnu turul ning on graafikujärgne.
Klienditeenindaja töökohustusteks on toodete välja panek, kaalumine,müük , sorteerimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on, hea suhtlemisoskusega, aktiivne ning positiivse ellusuhtumisega.Kasuks tuleb eelnev töökogemus müüja ametikohal.

Ettevõte pakub paindlikku töögraafikut, motiveerivat palka ning uusi väljakutseid nooruslikus kollektiivis.

Lisainfo

Võtame ühendust vaid meie poolt pakutavale ametikohale sobivate kandidaatidega .

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
23. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
23. märts 2009

Conesco Eesti OÜ on rahvusvaheline ettevõte, mille põhitegevusalaks on värskete marjade ja puuviljade jae- ja hulgimüük. Eestis oleme tegutsenud 7 aastat, aastast 2005 laienesime ka Lätti ja Leetu.
Eestis oleme esindatud suuremates linnades- Tallinn, Tartu ja Pärnu. Koostööd teeme Rimi, Selveri ja Prisma ketiga- neis kauplustes paiknevad ka meie müügiletid.