https://www.cvkeskus.ee/63273

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63273

Müüja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd värskete marjade müüjatele aprillist augustini. Töö toimub Pärnu erinevates kauplustes ning on graafikujärgne.


Ootused kandidaadile

Eeldame vanust alates 18-st eluaastast, head suhtlemisoskust ning ausust ja kohusetundlikkust.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub paindlikku graafikut, motiveerivat palka ning meeldivat kollektiivi.


Lisainfo

Pakume ka tasulise praktika sooritamise võimalust. Vanuse ülempiirangut EI EKSISTEERI!


Tööpakkumise number
#63273
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Müüja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!