Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642465

MÜÜJA Paide Maksimarket (Coop Järva)

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Järvamaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 2. märts 2020
Kuulutus aegub:16. märts 2020

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on
klientide nõustamine ja teenindamine kassas ja
müügisaalis, kaupade müügiks ettevalmistamine
ja väljapanek

Ootused kandidaadile

Eeldame, et Sa oled

  • töökas, sõbralik ja viisakas suhtleja, kohusetundlik, usaldusväärne ja aus, kiire ja täpne

Lisainfo
  • tööle asumine kokkuleppel
  • vajalik on nõuetekohane tervisetõend

Ettevõte pakub

Tagame Sulle

  • meeldiva töökeskkonna
  • pikaajalise ja stabiilse töösuhte
  • täiskoormusel tööaja
  • vahetustega töö
  • tööks vajaliku väljaõppe ja juhendamise
  • kindla töötasu, tulemustasu vastavat tehtud tööle
  • osalemise koolitusprogrammides
  • vahvad ühisüritused

Lisainfo

Lisainfo saamiseks helista personaliosakonda 38 50 395.

Tööpakkumise number
#642465

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. märts 2020
Kuulutus sisestati:
2. märts 2020

Järva Tarbijate Ühistu kuulub Coop Keskühistusse. Me alustasime oma tegevusega aastal 1911. Meie ühistusse kuulub 43 kauplust üle Eesti: 3 Maksimarketit, 14 Konsumit, 15 AjaO, 5 Tööriistamarketit ja 6 tööstus kauplust. Me väärtustame lugupidamist, koos tegutsemist, tulemuslikkust, vastutustundlikkust ja elurõõmu. Me anname tööd üle 770 töötajale.

Vaata rohkem