Värsked tööpakkumised

Müüja-Õpilasi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45706

Tööpakkumise number

45706

Töö kirjeldus

- klientide teenindamine ja abistamine müügisaalis
- kaupade ettevalmistamine müügiks
- müügisaali korrashoid
- kauba väljapanek

Nõudmised kandidaadile

- eesti ja vene keele oskust vähemalt suhtlustasandil
- ausust, vastutustunnet, korrektsust ning viisakust
- head suhtlemisoskust
- tahet töötada klienditeenindajana
- orienteeriust meeskonnatööle
- vanust vähemalt 16 eluaastat
- kasuks tulevad kogemus klienditeeninduses

Ettevõte pakub

- tööd Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes
- tööd graafiku alusel
- tööalast väljaõpet
- mitmekülgset kogemust
- tööle vastavat tasu
- tööd, mis pakub sulle võimalust end arendada ja proovile panna ning ühtlasi sooritada oma koolipraktikat
- parimatele võimalust jääda VP Marketis tööle

Lisainfo

- Ootame noori ja aktiivseid inimesi. Pakume palju võimalusi kiireks karjääriarenguks mihhail.voronin@vpmarket.ee personal@vpmarket.ee

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
10. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
23. mai 2005

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk VP MARKET omab kokku 267 kauplust Leedus, Lätis ja Eestis. Seoses oma tegevuse laiendamisega Eestis otsime oma meeskonda