Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #209975

Müüja (Norde Rimi hüpermarket)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade väljapanek müügisaalis (puu- ja juurvili)
  • Klientide oskuslik ja viisakas teenindamine müügisaalis
  • Müügisaali korrashoiu tagamine

Ootused kandidaadile

  • Vanus vähemalt 18 eluaastat
  • Füüsilise töö sobivus
  • Meeldiv ja avatud suhtleja
  • Hea eesti keele oskusega, vene, inglise ja/või soome keele oskus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

  • Nooruslikku ja sõbralikku meeskonda
  • Häid töötingimusi

Lisainfo

  • Töö asukoht: NORDE Rimi hüpermarket (Lootsi 7)

* * * Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#209975

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2010

Rimi Eesti Food AS on üks Eesti juhtivatest toidukaupade müügiga tegelevatest jaekaubandusettevõtetest, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il Eesti suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 82 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2700 inimesele

Vaata rohkem