Värsked tööpakkumised

Müüja - lilleseadja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 502889

Tööpakkumise number

502889

Töö kirjeldus

Töö lillekaupluses. Kimbud, seaded, kauba väljapanek, taimede hooldus, kaupluse korrashoid, klinditeenindus.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame töökust, avatud suhtlemist, ausust, puhtust, kohusetundlikust, kunstimeelt,värvitunnetust, kiiret õppismis võimet. eelnevad oskused soovitatavad, aga võimalik saada ka väljaõpe kohapeal.

Pakume tööd inimesele kes on aus, sõbralik, avatud suhtleja, rõõmsameelne, töökas, kiire õppija. Väljaõppe võimalus kohapeal.

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. november 2017
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2017

Meist

Lillepood Öis alustas oma tegevust aastal 1994 Kuressaares. Tänaseks on meil kaheksa lillepoodi ja kolm pakkeletti Tallinnas ja Kuressaares.

Tegeleme peamiselt lillede müügiga, kimpude ning pärgade teostamisega ja kingituste pakkimisega. Paljudes meie poodides on ka suur valik keraamikat, punutisi, kunstllli ning postkaarte.