Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127072

MÜÜJA leiva-saia osakonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Asukoht: MUSTAKIVI, ÜLEMISTE Rimi hüpermarket

MÜÜJA ülesanneteks on

  • klientide teenindamine
  • kaupade väljapanek

Ootused kandidaadile

Kui Sa

  • soovid töötada teenindajana
  • oled suhtlemisaldis ja sõbralik
  • positiivse ellusuhtumisega ning hea eesti keele oskusega

siis ootame Sinu kandideerimisavaldust!

Ettevõte pakub

  • Häid töötingimusi
  • Firmapoolset väljaõpet
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Võimalust töötada ka kõrgkooli kõrvalt
  • Erialast täiendkoolitust ja firmasisest karjäärivõimalust

Tööpakkumise number
#127072