Müüja Lasnamäe Maksimarket (Coop Harju)
Tööpakkumise number #700777

Harju Tarbijate Ühistu
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Müüja tööülesandeks on klientide asjatundlik ja rõõmsameelne teenindamine kassas, teenindusletis ja müügisaalis.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:

  • soovid töötada klienditeeninduse valdkonnas
  • kasuks tuleb töökogemus kassiirina ja varasem kogemus küpsetamisel (saiakesed, pitsa)
  • oled koostöö- ja abivalmis, aus, sõbralik ja viisakas suhtleja
  • oled vähemalt 18 aastane ja valdad eesti keelt
  • oled valmis füüsiliseks tööks

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • püsivat töökohta usaldusväärses ettevõttes
  • stabiilset sissetulekut ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
  • väljaõpet kohapeal ning põnevaid täiendkoolitusi
  • huvitavat ja mitmekülgset tööd klienditeeninduse valdkonnas
  • omatöötaja soodustusi ostlemisel, võimalust kasutada
Spordiseltsi hüvesid, lõbusaid ühisüritusi ja toetuseid
  • tööd graafiku alusel (k.a nädalavahetustel)

Tööpakkumise number
#700777

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. mai 2021
Kuulutus sisestati:
4. mai 2021
Müüja Lasnamäe Maksimarket (Coop Harju) Müüja Lasnamäe Maksimarket (Coop Harju)

Vaata rohkem