Värsked tööpakkumised

Müüja-laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240812

Tööpakkumise number

240812

Töö kirjeldus

• organiseerida kaupade vastuvõtmine, ladustamine, paigutamine vastavalt müügikontseptsioonile;
• kaupade komplekteerimine, väljastamine laost, vastava dokumentatsiooni koostamine, haldamine, arhiveerimine;
• kauba väljapanek;
• kaupluse müügisaali ja lao korrashoid;
• kõrgetasemelise klienditeeninduse osutamine vastavalt teenindusstandardile;
• aktiivne müük.

Nõudmised kandidaadile

- vähemalt keskharidus;
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil;
- valmisolek füüsiliseks tööks;
- hea suhtlemisoskus, aus, kohusetundlik, korrektne, kliendile orienteeritud.

Ettevõte pakub

- Töökohta rahvusvahelises organisatsioonis.
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

Töökoht: Ülemiste kauplus
Lisainfo ametikoha ja töökorralduse osas: Kadi Kuningas, kaupluse juhataja, telefon 603 4637

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
29. september 2011

JYSK on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb 32 riigis. Ettevõttes tervikuna töötab ligikaudu 14 000 töötajat. JYSK Linnen´n Furniture on Eestis tegutsenud alates 2002. aastast ning hetkel on JYSK´il Eestis 6 kauplust, nendest 4 Tallinnas, 1 Tartus ja 1 Pärnus. Eesti üksuses töötab keskmiselt 120 töötajat. Pakume oma klientidele laia valikut kodukaupu konkurentsivõimeliste hindadega. Põhitegevuseks on madratsite, mööbli, voodipesu, käterätikute, suletekkide, patjade ja muude kodukaupade müük.