Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804640

Müüja - Laotöötaja Pärnu JYSKi

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sõbraliku ja abistava klienditeeninduse osutamine

  • Kaupade vastuvõtmine, ladustamine, paigaldamine

  • Kaupade komplekteerimine, väljastamine laost (töö tõstukiga ja roklaga)

  • Vastava dokumentatsiooni koostamine, haldamine, arhiveerimine

  • Kaupade väljapanek vastavalt müügikontseptsioonile

  • Kaupluse müügisaali ja lao korrashoidmine

  • Müügi ja tootekoolitustel osalemine.

Ootused kandidaadile

  • Sul on hea füüsiline vastupidavus

  • Pead lugu puhtusest ja korrast

  • Sulle meeldib suhelda, abistada ja nõustada kliente

  • Oled hea ja sõbralik kolleeg ning tugev meeskonnamängija

  • Sa töötad kiirelt ja professionaalselt

  • Oskad eesti keelt vähemalt B1 tasemel

  • Sa otsid stabiilset tööd, edukas ettevõttes ja soovid kasvada koos JYSKiga.

Ettevõte pakub

  • Paindlikkust töökoormuse osas

  • Töötasu 1000 eurot bruto kui töötate täiskoormusel

  • Tähtajalist lepingut - vanemapuhkuse asendus

  • Võimalus teenida lisaks põhitasule ka müügiboonust ja tiimiboonuseid

  • Spordikompensatsiooni 90 eurot kvartalis

  • Õnnetusjuhtumi kindlustust 24/7/365

  • Töötaja sooduskaarti JYSKi toodetele

  • Palju teisi töötajate soodustusi seoses elusündmustega

  • Suurepärast rahvusvahelise ettevõtte kultuuri ja toredat meeskonda!

Tööpakkumise number
#804640

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk : Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. september 2022
Kuulutus sisestati:
10. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem