Värsked tööpakkumised

Müüja-laomees

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237345

Tööpakkumise number

237345

Töö kirjeldus

Müüja-laomehe ülesandeks on kaupade vastuvõtt, mööbli kokkupanek, kaupade väljapanek müügisaali, klientide nõustamine ja teenindamine, aktiivne müügitöö.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on mööbli kokkupaneku oskus, Sa ei karda füüsilist tööd, oled kiire, suudad töötada iseseisvalt korraldusi ootamata, oled teistega arvestav meeskonnaliige, hea suhtleja ning leidlik kliendile sobiva lahenduse pakkumisel.

Palju tööd omanäolises sisustuskaupluses, põhitasu ja müügitulemustest sõltuvat tulemustasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. september 2011
Kuulutus sisestati:
23. august 2011
Brutopalk:
Alates 447 EUR kuus

AS Evelekt on 1994. a. asutatud mööbli ja sisustuskaupade jaemüügiga tegelev ettevõte.
Home4you kaubamärgi all on välja arendatud 10 kauplusest koosnev kaupluste kett, kus pakume mitmekesist valikut sisustuselementidest ja kodusisustusest. Meie eesmärgiks on rikastada sisustuskaupade turgu ja pakkuda võimalust kõigile unikaalse interjööri loomiseks nii kodus kui tööl.