Värsked tööpakkumised

Müüja-laomees

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 111802

Tööpakkumise number

111802

Töö kirjeldus

• laos kaupade vastuvõtmine ja koguste kontroll
• mööbli kokkupanek ja saali paigutamine
• kaupade pakkimine müügipakenditesse ja kliendi abistamine transportimisel
• klientide nõustamine
• inventuurides osalemine

Nõudmised kandidaadile

• keskharidus
• eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
• arvuti kasutamise oskus
• ausus, täpsus, kohusetundlikkus, pinge- ja füüsilise koormuse taluvus

Kasuks tuleb
• tõstukijuhi lubade olemasolu

Pakume huvitavat ja mitmekesist tööd arenevas ettevõttes, stabiilset töösuhet, nüüdisaegset töökeskkonda, võimalust osaleda uue Sisustuskaubamaja käivitamise protsessis.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2007

Sisustuskaubamaja AS rajab Pärnusse Papiniidu Ärikeskusse uudse ja omanäolise kontseptsiooniga kaubamaja, kus eelkõige on panustatud ostja mugavusele ja kõrgendatud teenindustasemele.
Pakume rikkalikus valikus kaupu nõudliku maitsega sisustushuvilisele nii tuppa kui õue, kontorisse ja suvilasse. Avaras kaupluses leidub palju huvitavat neile, kes parasjagu kodu kujundamise, või uute sisustusideede otsimisega tegelevad. Külastajaid ootavad positiivsed üllatused, meilt saab kaasa hea tuju pikas ajaks. Pakume kingi-ideid ja soovitusi erinevateks elujuhtumiteks.