https://www.cvkeskus.ee/70577

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70577

Müüja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • toidukaupluse müüja Pajusti kauplusesse


Ootused kandidaadile

  • kohusetundlik
  • töökas, eelnev müüja töökogemus
  • hea suhtleja
  • arvuti kasutamisoskus
  • kehtiv tervisetõend ning läbinud hügieenikoolituse


Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka
  • töökat meeskonda


Tööpakkumise number
#70577
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Müüja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!