Värsked tööpakkumised

Müüja-köögimööbli projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362377

Tööpakkumise number

362377

Töö kirjeldus

• Müüdavate toodete tutvustamine, pakkumine ja soovitamine
• Kvaliteetse ja meeldejääva teeninduse pakkumine
• Müügipinna kujundamine, korrashoid ja kauba paigutus
• Kauba vastuvõtt
• Köögimööbli kujundamine arvutiprogrammi abil
• Arveldus ja aruandlus

Nõudmised kandidaadile

• Väga head ja aktiivset suhtlemisoskust
• Oskust erinevaid situatsioone hinnata ja lahendada
• Kohusetundlikkust ja täpsust
• Sõbralikkust ja positiivset ellusuhtumist
• Eesti- ja vene keele oskus
• Arvuti kasutamiseoskust

Kasuks tuleb:
• Eelnev töökogemus klenditeeninduse valdkonnas
• Eelnev töökogemus projekteerimisprogrammiga
• Huvi sisekujunduse ja disaini vastu
• Inglise keele oskus

Ettevõte pakub

• Sõbralikku ja toetavat kollektiivi
• Tööks vajalikku väljaõpet

Lisainfo

Tööle asumise aeg: Detsember
Nõutud haridus Keskharidus
Nõutud töökogemus 1-5 aastat
Palk: kokkuleppel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
17. november 2014

Osaühing Viigardi asutati 1991 aastal. Peamiseks tegevusvaldkonnaks on mööbli hulgi- ja jaekaubandus
Meie sortimendis olev mööbel on põhiliselt toodetud Poola ja Leedu kvaliteetmööbli tehastes. See asjaolu annab võimaluse pakkuda klientidele kõrge kvaliteediga mööblit mõistliku hinna eest.
Lisaks tavamööbli müügile pakume ka eritellimusel valmistatavat köögimööblit. See on ala, kus kõrge kvaliteedi tagamiseks on vajalikud head teadmised, pikaajalised kogemused ning loovus. Seda kõike me ka pakume.