Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643463

Müüja-konsultant Viljandis

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Viljandimaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: 700 - 1200 €/kuus
Kuulutus sisestati: 6. märts 2020
Kuulutus aegub: 4. aprill 2020

Töö kirjeldus

Kui loomad on Sinu jaoks südamelähedane teema ja Sulle meeldib suhelda erinevate inimestega - Liitu meie toreda perega!
Töötame graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

Loomade armastus
Oskus pakkuda välja parim lahendus
Hea eesti ja vene keele oskus

Sa võid teenida korralikku palka! Meil on kindel põhipalk ja hea tulemustasu;

Sa saad põhjalikku väljaõppet ja tuge;

pakume Sulle ühisüritusi ja oma töötaja soodustusi. Lisaks saad kuni 50% soodustust isikliketele ostudele KIKA kauplustes;

Sul on võimalik teha karjääri;

Sa töötad väga heas keskkonnas kus on ülitoredad kolleegid.

Tööpakkumise number
#643463

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
6. märts 2020

CVKeskus.ee klient

KIKA - suurim lemmikloomakaupluste kett Eestis!
KIKA kauplustes on saadaval nii erinevad lemmikloomad (närilised, akvaariumikalad ja roomajad) kui ka kõik hooldusvahendid, mida lemmikloomade ajakohaseks hooldamiseks vaja, et elu koos lemmikuga oleks lihtne, meeldiv ja rõõmus.

Vaata rohkem