Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #437679

Müüja-konsultant värviosakonda

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Värvikaupade vastuvõtmine ja paigutamine ning väljapanek müügisaalis. Osalemine ehituskaupade müügiprotsessis, klientide kvaliteetne ja professionaalne teenindamine.

Ootused kandidaadile

Oled sobilik kandidaat, kui oled hea suhtleja, viisakas ja kohusetundlik. Sulle on omane iseseisvus, ausus ja täpsus oma töös. Oled koostöövõimeline ja positiivse ellusuhtumisega ning jõuad tõsta kuni 30kg kaaluvaid värvinõusid.

Sõbralikke ja abivalmis töökaaslasi, koolitusi ja väljaõpet ning motiveerivat palka.

Tööpakkumise number
#437679

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2016
Kuulutus sisestati:
25. august 2016

AS Tevo Kaup on tegutsenud 20 aastat. Põhitegevuseks on ehitus- ja viimistlusmaterjalide jae- ja projektimüük.

Vaata rohkem