Värsked tööpakkumised

Müüja-konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183890

Tööpakkumise number

183890

Töö kirjeldus

Müüja-konsultandi ülesandeks on pakkuda kliendile parimat teenindust, võtta vastu kaupa ja paigutada müügisaali, kaupluse korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui naudid vahetut suhtlemist ning suudad kohaneda erinevate klienditüüpidega, oled leidlik kliendile sobiva lahenduse pakkumisel, oled abivalmis ja virk ega karda ka füüsilist tööd, oled toetav meeskonnaliige ning tunned rõõmu sellest kui oled suutnud kellegi päeva paremaks muuta.
Tööks on vajalik eesti ja vene keele ning arvutioskus.

Pakume tööd omanäolises sisustuskaupluses, töötasu 6000 EEK kuus ning müügitulemustest sõltuvat tulemustasu.

Lisainfo

Töökoht asub AS-i Evelekt Tartu kauplustes.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. september 2009
Kuulutus sisestati:
10. september 2009
Brutopalk:
Alates 6000 EEK kuus

AS Evelekt on 1994. a. asutatud mööbli ja sisustuskaupade maaletoomise, hulgi- ning jaemüügiga tegelev firma.
Home4you kaubamärgi all on välja arendatud 14 kauplusest koosnev kaupluste kett, kus pakume laias valikus sisustuselemente ja kodusisustust.
Seisuga august 2009 töötab AS-is Evelekt 104 töötajat. Meie missiooniks on rikastada sisustuskaupade turgu ja eesmärgiks luua omanäoline mööbli ja sisustuskaupade kollektsioon.