Müüja-konsultant
Tööpakkumise number #707251

1
TULLAMOR OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • moealane nõustamine ja aktiivne müük naisterõivaste kaupluses (sh suhtlemine telefoni teel)

  • kauba vastuvõtmine, markeerimine, väljapanek

  • inventuuride läbiviimine

  • teenindusruumide korrashoid

  • muud kaupluse igapäevases tegevuses ettetulevad ülesanded

Ootused kandidaadile

  • hea stiilitunne ja tahe riietumisalaseks nõustamiseks

  • avatus, ausus ja hea suhtlemisoskus

  • tulemusele orienteeritus

  • kasuks tuleb eelnev kogemus ja keelteoskus

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ja inspireerivat tööd

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • motiveerivat preemiasüsteemi

  • paindlikku töögraafikut

  • omatöötaja soodustusi

  • professionaalseid ja toetavaid kolleege

Tööpakkumise number
#707251