Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28342

Müüja-konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arvutisalongide kett seoses laienemisega vajab oma töökasse kollektiivi uusi töötajaid müügikonsultandi erialale. Töö eripära – kaupade väljapanek, klienditeenindus, tehnilised konsultatsioonid.

Ootused kandidaadile

Aus, täpne, kohusetundlik.
Aktiivne suhtlusoskus.
Väga hea eesti- ja venekeele oskus kõnes ja kirjas, kasuks ka teised keeleoskused.
Soov õppida ja täiendada ennast jõudmaks proffesionaalse tasemeni.
Ettevõtlikust, rõõmsameelsust ja soovi töötada meeskonnas.
Huvi arvutite ja nendega seonduva vastu.

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu ja preemiat.
Kaasaegseid töötingimusi.
Professionaalne koolitus ja kiire võimalus karjääriredelil tõusta.
Noort, sõbralikku ja perspektiivikat töökollektiivi.

Tööpakkumise number
#28342