Värsked tööpakkumised

Müüja-konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 54397

Tööpakkumise number

54397

Töö kirjeldus

Seoses laienemisega Rover Arvutisalong vajab oma töökasse kollektiivi uusi töötajaid. Pakume müügikonsultandi tööd. Töö eripära: kaupade müük, klienditeenindus, tehnilised konsultatsioonid.

Nõudmised kandidaadile

Ausus, täpsus, kohusetundlikus.
Aktiivne suhtlusoskus.
Väga hea eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas, kasuks ka teised keeleoskused.
Soov õppida ja täiendada ennast jõudmaks professionaalse tasemeni.
Ettevõtlikus, rõõmsameelsus ja soov töötada meeskonnas.
Huvi arvutite ja nendega seonduva vastu.

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu ja preemiat.
Kaasaegseid töötingimusi.
Professionaalset koolitust ja kiiret võimalus karjääriredelil tõusta.
Noort, sõbralikku ja perspektiivikat töökollektiivi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. november 2005
Kuulutus sisestati:
3. november 2005