Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553431

Müüja-konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kunstitarvete müük ja konsulteerimine. Ootame enda meeskonda töötajat, kes pakuks suurepärast klienditeenindust ja annaks asjatundlikku nõu.
Asukoht: T1 Kaubanduskeskus, aadress: Peterburi tee 2h, 11415 Tallinn

Ootused kandidaadile

Üldised nõuded:

  • Kõrgharidus või kutsekeskharidus erialal
  • Kauplusejuhataja (või vähemalt administraatori) töökogemus
  • Kogemused personalihalduses. Vähemalt suhtlemisoskus ja võime leida ühine keel
  • Isiklik müügikogemus
  • Teadmised kaubanduse õigusaktide valdkonnas
  • Arvuti tundmine, 1C
  • Kunsti- ja loomingukauba müümise kogemus on eeliseks
  • Eesti ja vene keele oskus vestlustasandil. Inglise ja soome keele oskus(isegi minimaalsel tasemel) on eeliseks

Isiklikud omadused
  • Vastutus
  • Juhtija omadused
  • Mitte-konfliktne
  • Aktiivne elupositsioon
  • Heatahtlik
  • Hea suhtleja
  • Avatud uuele ja soov arendada.

Funktsionaalsed kohustused:
  • Poe operatiivjuhtimine (kõik igapäevased protsessid).
  • Poe müügiplaani täitmise tagamine.
  • Personali haldamine. Meeskonna valik
  • Personali väljaõpe
  • Kaupade arvestus
  • Kauba tellimine
  • Kauba vastuvõtmise kontroll
  • Kauba paigutamine
  • Kaupade müük
  • Kassadistsipliini tagamine
  • Koostöö kontrollimis- ja valitsusasutustega
  • Turundustegevuse kavandamine ja läbiviimine kaupluses
  • Töö raamatupidamissüsteemis 1C
  • Aruandlus

Huvitavat tööd arenevas kunsti- ja käsitöötarvete kaupluses ja toredaid kaastöötajaid

Tööpakkumise number
#553431

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 800 - 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. september 2018
Kuulutus sisestati:
24. august 2018

Firma OÜ Nevskaya Palitra - Hammond on asutatud 2000. aastal ja spetsialiseerub kunstitarvete jae- ja hulgimüügil. Meie kaupade sihtrühmad on kunstnikud, kunstitudengid ja disainerid.

Kaupa impordime valdavalt Venemaa, Euroopa, ning Aasia kunstitarvete tootjatelt. Meie tootevalik pidevalt suureneb uute tootjate ja koostööpartnerite toel.

Teeme tihedat koostööd hulgimüügifirmadega, samuti kunstitarvete kauplustega, kunstiringide- ja stuudiotega, mis paiknevad üle kogu Eesti.

Vaata rohkem