Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215764

Müüja-konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma mõnusasse Rocca al Mare keskuse Kindershop kauplusesse uut rõõmsameelset müüja-konsultanti.

Tööülesanded:
klientide konsulteerimine ning kaupade tutvustamine;
aktiivne müük;
kaupade vastuvõtt ja väljapanek;
müügisaali korrashoid meie Rocca al Mare Kindershopis.

Tööaeg: graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et oled hea suhtleja ja korrektne ning abivalmis, omad positiivset hoiakut elule ning eelnevat töökogemust antud vallas.
Eesti ja vene keele oskus on nõutud.
Kasuks tuleb kogemus emana ning aastatega kogunenud elukogemus.

Pakume väljaõpet, head töökeskkonda ja konkurentsivõimelist palka, samuti võimalust osta lastekaupu soodushinnaga.

Tööpakkumise number
#215764

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2011
Lisainfo palga kohta:
2.24EUR/h + % läbimüügist

Kindershop kaupluses leiad suures valikus, soodsa hinna ning hea kvaliteediga lastetarbeid ja mänguasju.
Lisaks opereerime Eesti üht lastekaupade ja mänguasjade e-poodi: www.kinder.ee

Vaata rohkem