Müüja-konsultant VIP5

KIKA EE OÜ

Tööpakkumise number

629992

KIKA EE OÜ Müüja-konsultant

Töö kirjeldus

Kui loomad on Sinu jaoks südamelähedane teema ja Sulle meeldib suhelda erinevate inimestega - Liitu meie toreda perega!
Töötame graafiku alusel.

Nõudmised kandidaadile

Sa võid teenida korralikku palka! Meil on kindel põhipalk ja hea tulemustasu;

Sa saad põhjalikku väljaõppet ja tuge;

pakume Sulle ühisüritusi ja oma töötaja soodustusi. Lisaks saad kuni 50% soodustust isikliketele ostudele KIKA kauplustes;

Sul on võimalik teha karjääri;

Sa töötad väga heas keskkonnas kus on ülitoredad kolleegid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2019
Brutopalk:
700.00 - 1200.00 €/kuus
Soovin kandideerida

Müüja-konsultant

KIKA EE OÜ

KIKA - suurim lemmikloomakaupluste kett Eestis!
KIKA kauplustes on saadaval nii erinevad lemmikloomad (närilised, akvaariumikalad ja roomajad) kui ka kõik hooldusvahendid, mida lemmikloomade ajakohaseks hooldamiseks vaja, et elu koos lemmikuga oleks lihtne, meeldiv ja rõõmus.

Avan ettevõtte profiili