Värsked tööpakkumised

Müüja-konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 84750

Tööpakkumise number

84750

Töö kirjeldus

  • Apple toodete ja lisaseadmete müük
  • Toodete presenteerimine ja aktiivne müük salongis,
  • Klientide nõustamine ja teenindamine
  • Elementaarse IT alase toe osutamine
  • Erinevate jooksvate küsimuste lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

  • sisemine sära
  • väga head suhtlus- ja eneseväljendusoksus
  • kohusetundlikkus ja koostöövõime
  • huvi infotehnoloogia valdkonna vastu
  • võõrkeelte oskus

Professionaalset ja sõbralikku seltskonda, tõesti toredaid kliente, tublit palka, rakendusi sinu
erinevatele infotehnoloogia- ja müügivaldkonna oskustele, ainulaadset kogemust töötada Apple
Computer´i ametliku maaletooja juures Eestis

Lisainfo

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. november 2006
Kuulutus sisestati:
8. november 2006

IM Arvutid AS on Apple Computer´i ainus ametlik maaletooja ning ainus volitatud Apple hooldus
Eestis alates 1993 aastast. Pakume oma klientidele Maci riist- ja tarkvaralahendusi.
IM Arvutite missiooniks on luua ja pakkuda oma klientidele innovatiivseid lahendusi, mis
rahuldavad nende vajadusi ning aitavad olla edukad koos meiega.