Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #391489

Müüja-konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine interneti ja telefoni teel
Tellimuste töötlemine ja vormistamine
Kauba käitlemine

Nõudmised kandidaadile

Eesti ja vene keele oskus (kõnes ja kirjas), teised võõrkeeled on teretulnud
Arvutioskus
Eelnev töökogemus autonduse vallas
Viisakus ja korrektsus, hoolsus

Pakume paikset ja rahuliku tööd väikses sõbralikus meeskonnas.

Tööpakkumise number
#391489

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 1100 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. september 2015
Kuulutus sisestati:
11. august 2015

Eparts.ee on suurima valikuga autovaruosade internetipood Eestis aastast 2010.
Pakume rahulikku, paikset tööd taibukale ja tehnikas huvitunud inimesele

Vaata rohkem