Värsked tööpakkumised

Müüja-konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 438602

Tööpakkumise number

438602

Töö kirjeldus

Müüja-konsultandilt soovime sõbralikku hoolivat suhtlemist meie suurte ja väikeste külastajatega, kes ootavad kaupluse müügipersonalilt heatujulist vastuvõttu ning asjatundlikke soovitusi.

Tööülesanneteks on:
- klientide abistamine kaubavalikul müügisaalis
- klientide teenindamine kassas ostu sooritamisel
- kaupade vastuvõtt, markeerimine ja väljapanek

Nõudmised kandidaadile

- positiivne ellusuhtumine
- soov olla suurepärane klienditeenindaja
- emaduse ja laste kasvatamisega seonduvad huvid
- hea suhtlemisoskus
- kiire õppimisvõime ja tähelepanelikkus
- hoolikus ja korrektsus

Ettevõte Emahool pakub meeldivat ja tähendusega tööd, rõõmsameelse töökollektiivi toetust väljaõppel, kaasaegset töökeskkonda, personaalseid palgatingimusi ja omatöötaja ostusoodustust.
Pakume soovi korral kokkulepet osalise koormusega töötamiseks.
Töökohta on võimalik valida meie kahes kaupluses Tallinnas Rocca al Mare ja Ülemiste keskustes. Kandidaatide kontakte ootavad:

Irina Tsvigun, Ülemiste kaupluse juhataja tel. 56893028
Diana Loit, Rocca al Mare kaupluse juhataja tel. 56893027

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2016
Kuulutus sisestati:
31. august 2016

Emahool OÜ

Mothercare asutati Suurbritannias 1961 aastal. Firma sündis ideest luua kauplus, kus on kõik vajaminevad ja kvaliteetsed kaubad emadele ja lastele vanuses kuni 10 eluaastat. Aastast 1984 on Mothercare teinud koostööd edasimüüjatega, aidanud avada ja organiseerinud edasimüüjate tööd maailma erinevates paikades.

Mothercare hea maine on tingitud kvaliteetsetest ja turvalistest toodetest. Mothercare on kliendisõbralikult disainitud kauplus, mille külastamine koos lastega on meeldiv ja mugav. Mothercare poe teenindajad on koolitatud ja oskavad nõu anda kõigis meie tooteid puudutavates küsimustes.

Aastal 2007 ostis Mothercare UK ära kvaliteetsete mänguasjade tootja Early Learning Center´i (ELC) kaubamärgi ning tugevdas märgatavalt oma kohta Inglismaa ja rahvusvahelistel turgudel. Esimene ELC kauplus avati Suurbritannias aastal 1970. ELC fantastilised mänguasjad aitavad lapsel arendada temale elutähtsaid võimeid ja saada eluks parima võimaliku stardi. Need on mänguasjad, mis muudavad õppimise lõbusaks.