Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127431

Müüja-konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Aktiivne müügitöö kaupluses
  • Kaupade vastuvõtmine ja müügisaali paigutamine
  • Kaupade tutvustamine
  • Klientide nõustamine ja teenindamine
  • Inventuurides osalemine

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus
  • Arvutioskus
  • Eelnev töökogemus müüja või teenindajana
  • Hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
  • Hea suhtlemisoskus ja pealehakkamine
  • Korrektsus ja ausus

Pakume huvitavat tööd omanäolises sisustuskaupluses, stabiilset töösuhet kiirelt arenevas ettevõttes, nüüdisaegset töökeskkonda, toetavat meeskonda ning võimalusi arenemiseks.

Lisainfo

Otsime töötajat jõulueelseks perioodiks: november - detsember. Töökoht asub Rocca al Mare Kaubanduskeskuses.

Tööpakkumise number
#127431