Värsked tööpakkumised

Müüja-konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114857

Tööpakkumise number

114857

Töö kirjeldus

• Aktiivne müügitöö kaupluses
• Kaupade vastuvõtmine ja müügisaali paigutamine
• Kaupade tutvustamine
• Klientide nõustamine ja teenindamine
• Inventuurides osalemine

Nõudmised kandidaadile

• Keskharidus
• Arvutioskus
• Eelnev töökogemus müüja või teenindajana
• Hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
• Hea suhtlemisoskus ja pealehakkamine
• Korrektsus ja ausus

Pakume huvitavat tööd omanäolises sisustuskaupluses, stabiilset töösuhet kiirelt arenevas ettevõttes, nüüdisaegset töökeskkonda, toetavat meeskonda ning võimalusi arenemiseks.

Lisainfo

Töökoht asub Ülemiste Kaubanduskeskuses.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2007

AS Evelekt asutati 1994 aastal. Alates 1997 aastast on meie põhitegevuseks mööbli ja sisustuskaupade maaletoomine, hulgi- ning jaemüük. Peamisteks kaubagruppideks täna on toolid, seifid, rotang- ja käsitöömööbel, koloniaalmööbel, lai valik suvemööblit, keraamilisi lillepotte ja sisustuselemente. Partneriteks kauba hankimisel on tunnustatud mööbli ja sisustuskaupade tootjad paljudest riikidest (valdavalt Aasiast).Tänaseks on välja arendatud 8 kauplusest koosnev kaupluste kett (kauplustega Tallinnas, Tartus , Valgas ja Jõhvis), kogu Eestit hõlmav edasimüüjate võrk ning kontaktid edasimüüjatega Lätis, Leedus ja Soomes. Ettevõtte 2007. aasta planeeritav netokäive on 120 miljonit krooni. Seisuga juuni 2007 töötab AS-is Evelekt 75 töötajat.