Värsked tööpakkumised

Müüja-konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 105189

Tööpakkumise number

105189

Töö kirjeldus

Aktiivne müügitöö kaupluses
Kauba tundmine
Kaupade esitlemine
Kaupade vastuvõtmine ja müügisaali paigutamine
Klientide teenindamine ja nõustamine

Nõudmised kandidaadile

Keskharidus
Arvutioskus
Eelnev töökogemus müüja või teenindajana
Hea eesti keele oskus ja rahuldav vene keele oskus
Hea suhtlemisoskus ja pealehakkamine
Korrektsus ja ausus

Pakume mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes. Töötame kaasaegses keskkonnas ning pakume võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks.
Meil on kogemusi mida jagada ja mõnus ning toetav meeskond.

Lisainfo

Vajame müüja-konsultanti AS-i Evelekt Pärnu mnt. 536B asuvasse kauplusesse.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2007
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2007

AS Evelekt on 12 aastat edukalt tegelenud mööbli ja sisustuskaupade jaemüügiga. Oleme loonud oma kaupluste võrgu, mida kasvatame aasta-aastalt. Valikus on rikkalikult kaupu nõudliku maitsega sisustushuvilisele nii tuppa kui õue, kontorisse ja suvilasse. Igas meie kaupluses leidub palju huvitavat neile, kes parasjagu kodu kujundamise, või sisustamisega tegelevad.