Värsked tööpakkumised

Müüja-konsultant (Tähesaju Home4you)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399501

Tööpakkumise number

399501

Töö kirjeldus

Müüja-konsultandi ülesandeks on kliendile parima teeninduse pakkumine, kaupade käitlemine ja väljapanek, kaupluse korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui oled esindusliku välimusega, naudid vahetut suhtlemist ning suudad kohaneda erinevate klienditüüpidega, oled leidlik kliendile sobiva lahenduse pakkumisel, oled abivalmis ja virk ega karda ka füüsilist tööd, oled toetav meeskonnaliige ning tunned rõõmu sellest kui oled suutnud kellegi päeva paremaks muuta.
Tööks on vajalik eesti ja vene keele ning arvutioskus.

Ettevõte pakub

Pakume tööd omanäolises sisustuskaubamajas.

Lisainfo

Töökoht asub Tähesaju City Home4you kaupluses.
Lapsehoolduspuhkuse asendaja.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
16. oktoober 2015
Brutopalk:
Alates 630 kuni 800 EUR kuus

Evelekt AS on mööbli ja sisustuskaupade maaletoomise, hulgi- ning jaemüügiga tegelev ettevõtete grupp. Home4you kaubamärgi all on välja arendatud 8 kauplusest koosnev jaekaubanduskett Eestis. Meie hulgimüügi üksuse suuremateks klientideks on Eesti juhtivad ehitus- ja sisustuskaupluste ketid, samuti edasimüüjad Lätis, Leedus, Venemaal, Ukrainas ja Valgevenes. Meie eesmärgiks on rikastada sisustuskaupade turgu ja pakkuda võimalust kõigile unikaalse interjööri loomiseks nii kodus kui tööl.