Värsked tööpakkumised

Müüja-konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209043

Tööpakkumise number

209043

Töö kirjeldus

Müüja-konsultandi ülesandeks on kliendile parima teeninduse pakkumine, kaupade käitlemine ja väljapanek, kaupluse korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui oled esindusliku välimusega, naudid vahetut suhtlemist ning suudad kohaneda erinevate klienditüüpidega, oled leidlik kliendile sobiva lahenduse pakkumisel, oled abivalmis ja virk ega karda ka füüsilist tööd, oled toetav meeskonnaliige ning tunned rõõmu sellest kui oled suutnud kellegi päeva paremaks muuta.
Tööks on vajalik eesti ja vene keele ning arvutioskus, samuti esinduslik välimus.

Pakume tööd omanäolises sisustuskaupluses, töötasu 6000 krooni kuus ning müügitulemustest sõltuvat tulemustasu.

Lisainfo

Töökoht asub Rakvere Põhjakeskuses. Töö on tähtajaline, lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamise ajaks.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2010
Brutopalk:
Alates 6000 EEK kuus

AS Evelekt on 1994. aaastal asutatud mööbli ja sisustuskaupade jaemüügiga tegelev ettevõte.
Home4you kaubamärgi all on välja arendatud 12 kauplusest koosnev kaupluste kett, kus pakume laias valikus sisustuselemente ja kodusisustust.
Meie eesmärgiks on rikastada sisustuskaupade turgu ja pakkuda võimalust kõigile unikaalse interjööri loomiseks nii kodus kui tööl.