Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171410

Müüja-konsultant

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade vastuvõtmine ja müügisaali paigutamine
  • Klientide nõustamine ja teenindamine
  • Kaupade tutvustamine
  • Aktiivne müügitöö kaupluses
  • Inventuurides osalemine

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus
  • Arvutioskus
  • Hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
  • Hea suhtlemisoskus ja pealehakkamine
  • Korrektsus ja ausus
  • Soov pakkuda kliendile parimat teenindust
  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus müüja või teenindajana.

Pakume huvitavat tööd omanäolises sisustuskaupluses, stabiilset töösuhet kiirelt arenevas ettevõttes, nüüdisaegset töökeskkonda ja toetavat meeskonda.

Lisainfo

Töökoht asub Rakvere Põhjakeskuses.

Tööpakkumise number
#171410

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
18. detsember 2008

AS Evelekt asutati 1994 aastal. Alates 1997 aastast on meie põhitegevuseks mööbli ja sisustuskaupade maaletoomine, hulgi- ning jaemüük. Peamisteks kaubagruppideks täna on toolid, seifid, rotang- ja käsitöömööbel, koloniaalmööbel, lai valik suvemööblit, keraamilisi lillepotte ja sisustuselemente. Partneriteks kauba hankimisel on tunnustatud mööbli ja sisustuskaupade tootjad paljudest riikidest (valdavalt Aasiast).Tänaseks on välja arendatud 7 kauplusest koosnev kaupluste kett (kauplustega Tallinnas, Tartus , Valgas ja Jõhvis), kogu Eestit hõlmav edasimüüjate võrk ning kontaktid edasimüüjatega Lätis, Leedus ja Soomes. Seisuga juuni 2008 töötab AS-is Evelekt 95 töötajat.

Seoses uue kaupluse avamisega Rakveres

Vaata rohkem