Värsked tööpakkumised

Müüja-konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360276

Tööpakkumise number

360276

Töö kirjeldus

• aktiivne müügitöö salongis
• klientide nõustamine ja teenindamine müügisaalis: kaupade tutvustamine, soovitamine ja pakkumine
• kaupade väljapanemine, müügisalongi kujundamine
• reklaamkampaaniate läbiviimine
• aruandluse koostamine

Nõudmised kandidaadile

• särav suhtlemisoskus
• julgus kaupa näidata ja pakkuda
• ausus, korrektsus, aktiivsus
• valmisolek meeskonnatööks
• valmisolek vahetustega tööks
• aktiivse müügitöö kogemus
• kasuks tuleb eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

• vaheldusrikast tööd
• tööle vastavat tasu
• sõbralikku ja stabiilset kollektiivi

Lisainfo

Otsime Jõhvis ja Narvas asuvatesse müügisalongidesse energilisi, aktiivseid, arenemisvõimelisi, püsiva töösoovi ja positiivse ellusuhtumisega inimesi!

Asukoht:
Ida-Virumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. november 2014
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2014

OÜ Optium Grupp on 1997. aastal asutatud optika jaemüügiga tegelev ettevõte. Tänaseks kuuluvad meie ketti müügisalongid Tartus, Viljandis, Jõhvis ja Narvas. Pakume laias valikus prilliraame, prilliklaase, päikeseprille, kontaktläätsesid ja prillidega seotud aksessuaare. Teostame salongides kohapeal ka nägemiskontrolli.