https://www.cvkeskus.ee/196067

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196067

Müüja-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kinni peetavate isikute vangla kauplusest kauba tellimuste vastuvõtmine, kaupade komplekteerimine ning tellitud kaupade väljastamine.


Ootused kandidaadile

- kesk- või keskeriharidus;
- eesti ja vene keele oskus,
- omama kõrget pingetaluvust
- täitma käitumise häid tavasid.


Ettevõte pakub

- meeldivat töökeskkonda
- enesetäiendamise võimalust
- stabiilset tööd
- sportimisvõimalusi


Lisainfo

Asenduskoht


Tööpakkumise number
#196067
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Müüja-komplekteerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!