Värsked tööpakkumised

Müüja-klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 108667

Tööpakkumise number

108667

Töö kirjeldus

Sinu tööks on müüa rehve-velgi ja rehviteenuseid kõigile keskust külastavatele klientidele ning saavutada mõlemapoolne rahulolu meie kaupade ja teenuste osas. Sa suhtled pidevalt klientidega ning organiseerid rehvitööliste tööd. Oled kogu aeg hingega asja juures ja rehvivahetushooajal oled valmis ka ületunde tegema.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa ei lase ühtegi klienti müügisaalist ilma ostu tegemata minema ja nad tulevad Sinu juurde meelsasti tagasi, siis oledki Sina see, keda me otsime. Ära heitu sellest, kui Sa rehvidest just palju ei tea – see kõik on õpitav, aga alljärgnevad omadused võiksid Sul juba tööle asudes olemas olla:
• hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus
• otsustus-, algatus- ja organiseerimisvõime
• eesti ja vene keele oskus
• arvuti kasutamise oskus

Omalt poolt pakume Sulle mitmekesist, huvitavat ja pingelist tööd, kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid, motiveerivat töötasu ja arenemisvõimalust.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
16. mai 2007
Brutopalk:
Alates 12000 kuni 18000 EEK kuus

Rehviekspert OÜ on üks juhtivaid rehvide ning velgede müügiettevõtteid Eestis. Me anname tööd ligi 60-le inimesele ning meie käive eelmisel aastal oli peaaegu 100 miljonit krooni.