Värsked tööpakkumised

Müüja-klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 151843

Tööpakkumise number

151843

Töö kirjeldus

Pakume tööd müüjale Tartu Kaubamajas asuvas Chicco kaupluses. Meie peamiseks suunaks on pakkuda kvaliteetset ja tuntud Chicco kaubamärki last ootavatele emadele ja beebidest kuni 6 a lasteni välja kõike vajalikku.
Tööülesanneteks on aktiivne suhtlemine klientidega,
sõbralik ja professionaalne teenindamine, kauba väljapanek.

Nõudmised kandidaadile

-kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus
-eesti ja vene keele oskus
-hea suhtlemisoskus
-arvuti kasutamise oskus

Pakume kaasaegseid töötingimusi ja töötulemustele vastavat palka.

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev müügikogemus, varasem töö samas valdkonnas, avatus.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
14. mai 2008

OÜ Anvol on 1995. aastal asutatud firma, mille põhitegevusalaks on mänguasjade ja lastekaupade jae- ja hulgimüük. Vaata lisaks www.anvol.ee