Värsked tööpakkumised

Müüja-klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124701

Tööpakkumise number

124701

Töö kirjeldus

Pakume tööd klienditeenindajale Tartu Kaubamajas asuvasse Chicco lastekaupade firmakauplusesse.
Tööülesanneteks on aktiivne suhtlemine klientidega,
klientide eeskujulik teenindamine ja kauba väljapanek.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
- ausust, kohusetundlikkust, rõõmsameelsust, täpsust ja korrektsust
- väga head suhtlemis- ja väljendusoskust
- esinduslikku välimust

Pakume kaasaegseid töötingimusi ja töötulemustele vastavat palka.

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev müügikogemus, keelte- ja arvutioskus.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
20. september 2007

CHICCO on Itaalia päritoluga üks Euroopa juhtivaid kaubamärke lastekaupade valdkonnas. CHICCO kaubamärk on pärit aastast 1958 ning sellest ajast alates pakub lastele ja nende vanematele ainult parimat.
CHICCO, kõikjal kus on laps!