Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #311017

Müüja-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide teenindamine kassas ja müügisaalis vastavalt Debenhamsi rahvusvahelistele teenindusstandarditele.
  • Klientide nõustamine ja toodete aktiivne müük, kaupluse müügieesmärkide täitmine.
  • Kaupade vastuvõtt, väljapanek ja müügisaali korrashoid.

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus.
  • Väga hea eesti keele oskus, inglise keele oskus suhtlustasandil.
  • Positiivne ja aktiivne hoiak; õppimisvõime.
  • Valmisolek aktiivseks müügitööks.
  • Soov ja valmisolek pakkuda parimat klienditeenindust.
  • Väga hea meeskonnatöö oskus.
  • Väga hea suhtlemisoskus; initsiatiivikus; paindlikkus erinevates teenindussituatsioonides.
  • Valmisolek graafikujärgseks tööks.
  • Kasuks tuleb vene, soome või mõne teise keele oskus suhtlustasandil.
  • Kasuks tuleb varasem töökogemus jaekaubanduses või klienditeeninduses.

  • Võimalust areneda rahvusvahelises edukas jaemüügiettevõttes.
  • Võimalust saada osa uue kaubamärgi Eesti jaekaubandusturule sisenemisest.
  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd kvaliteetsete kaubamärkidega.
  • Graafikujärgset tööd.
  • Kaasaegset töökeskkonda.
  • Erinevaid koolitusi, ühisüritusi ning motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Tööle asumine kokkuleppel kas juulis või augustis.

Tööpakkumise number
#311017

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2013

CVO Recruitment`i kliendiks on Debenhams - juhtiv rahvusvaheline kaubamajade grupp, mille tootekategooriate hulgas on nii naiste-, meeste- ja lasterõivad kui ka kodu-, tervise- ja ilukaubad. Debenhamsi kaubavalikusse kuuluvad nii Debenhamsi enda kaubamärki kandvad tooted, erinevad rahvusvahelised kaubamärgid kui ka spetsiaalselt Debenhamsi jaoks loodud disainerkollektsioonid. Debenhams on esindatud 28 riigis üle maailma 240 kauplusega. Debenhams on suuruselt teine kaubamajade kett Suurbritannias ning keti ajalugu Suurbritannias on rohkem kui 200 aastat. Ainuüksi Suurbritannias on Debenhams tööandjaks ligi 29 000 inimesele. Septembris 2013 avab Debenhams oma esimese kaupluse Baltikumis Tallinnas Rocca Al Mare kaubanduskeskuses ning sellega seoses oleme otsimas Debenhamsi Eesti meeskonda säravaid ja töökaid tulemusele orienteeritud kaupluse müüjaid-klienditeenindajaid.

Vaata rohkem