Värsked tööpakkumised

Müüja-klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 42735

Tööpakkumise number

42735

Töö kirjeldus

Töö sisuks on aktiivne müügitöö kaupluses, mis eeldab kauba tundmist, esitlemist ja väljapaneku oskust. Lisaks vajab klient nõustamist ja rõõmsameelset teenindamist. Töö ebameeldivam pool on varguste vältimine ja tõkestamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
algatus- ja vastutusvõimet,
arvutioskust,
ausust ja usaldusväärsust,
eelnevat töökogemust müüjana või teenindajana,
head eesti keele oskust,
head suhtlemisoskust,
inglise ja vene keele oskust,
initsiatiivikust,
keskharidust,
kohusetundlikkust,
korrektsust ja ausust,
lojaalsust,
nõustamisoskust,
rõõmsameelsust,
soovi ennast tõestada eduka müüjana,
suhtlemisjulgust,
teenindusvalmidust,
töökust,
viisakust.

Meie pakume omaltpoolt meeldivat töökeskkonda sõbralikus kollektiivis. Töö tasustatakse konkurentsivõimelise palgaga, mis on sõltuv töö tulemustest.

Lisainfo

Käesolev konkurss kestab kuni 31.03.2005

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
22. märts 2005
Brutopalk:
Alates 4100 kuni 6700 EEK kuus

Ettevõtte tegutseb 4-ndat aastat 395 kaubamärgi all Tallinnas, Viljandis ja Pärnus. Kaupleme naiste ja meest jalatsitega ning naiste käekottidega. Meie kaubavalik koosneb Euroopa tuntud kaubamärkidest mida on kokku üle 35-e. Oleme suunanud oma kaubavaliku Eesti keskmisele ostjale kellele soovime pakkuda head valikut ja suurepärast teenindust.