Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317208

Müüja-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valgustite müük suurkaupluses ja kataloogide alusel. Klientide nõustamine ja tellimuste vastuvõtmine. Kauba tellimine, müügiks ettevalmistamine ja väljapanek saali. Arveldused ostjatega.

Продажа осветительной техники в торговом зале магазина и по каталогам. Обслуживание клиентов , оформление заказов. Заказ и прием товара.

Ootused kandidaadile

Soovitavalt eelneva müügitöö kogemusega meesmüüjat. Väga hea suhtlemine eesti ja vene keeles. Kasuks tuleb inglise keele oskus. Suhtlemisaldis ja positiivse ellusuhtumisega. Kohusetundlik. Soov teha meeskonnatööd.

Ждем на работу продавца-консультанта осветительной техники, желательно мужчину, с опытом работы. Требуется знание эстонского и русского языков, приветствуется знание английского.

Ettevõte pakub

Tööd kesklinnas.
Väikest ja sõbralikku kollektiivi.
Konkurentsivõimelist palka.

Работа в центре города. Маленький и дружный коллектив. Конкурентноспособная зарплата.

Tööpakkumise number
#317208

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. september 2013
Kuulutus sisestati:
16. august 2013

OÜ Malio on asutatud 1991.a. ja tegeleb valgustite jae- ja hulgimüügiga.Meie hankepartneriteks on Euroopa juhtivad valgustitootjad.Meie salongis on esindatud kõige populaarsemad mudelid enam kui 100 Euroopa tootjafirmalt. Kõikehõlmav valik igavesest klassikast pidevalt uueneva kõrgtehnoloogiste lahendusteni köidab paljude külastajate huvi

OÜ Malio действует с 1991 года и занимается розничной и оптовой продажей осветительной техники. Нашими поставщики являются известные производители Европы. Имеем большой магазин в Таллинне.

Vaata rohkem