Värsked tööpakkumised

Müüja-klienditeenindaja Tallinnas ja Harjumaal

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57890

Tööpakkumise number

57890

Töö kirjeldus

Sõbralik klienditeenindus
Aktiivne müük
Töö erinevate kaubagruppidega
Teenindusjaama kõigi ruumide ja territooriumi korrashoid
Aktiivne osavõtt teenindusjaama meeskonnatööst

Nõudmised kandidaadile

Oled vähemalt täisealine
Keskharidusega
Kohusetundlik
Suhtlemisaldis ja sõbralik
Sulle meeldib müügitöö
Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
Sulle sobib vahetustega töö

Ettevõte pakub

Aktiivset meeskonnatööd
Kaasaegset töökeskkonda
Häid töötingimusi
Järjepidevat erialast koolitust
Võimalust areneda koos tänapäevase teenindusettevõttega
Lisaks põhipalgale tööpanusest sõltuvat tulemuspalka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2006
Brutopalk:
Alates 5600 kuni 6800 EEK kuus

AS Eesti Statoil on 1991. aastal asutatud rahvusvahelisse suurkontserni kuuluv teenindusettevõte, mille põhitegevuseks on mootorikütuste jaemüük. Statoilil on Eestis 46 teenindusjaama ning viis 1-2-3 automaatjaama. Lisaks kvaliteetsetele kütuse- ja autotoodetele pakume oma klientidele mõnusat vahepeatust koos kiire einestamise võimalusega. Oma klientide, partnerite ja ka töötajate jaoks soovib Statoil alati olla hea energia allikas, peame oluliseks eluterveid väärtushinnanguid ja hoolime oma äritegevuses meid ümbritsevast keskkonnast.