Müüja/ klienditeenindaja VIP3

FLORATRADE OÜ

Tööpakkumise number

597754

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemisega otsime oma toredasse Floratrade meeskonda töökat ja särasilmset Hulgimüügiesindajat!
Meie Jae-ja hulgimüügiesindus asub Tallinnas, Saku 8.

Töö sisuks on taimede ning lõikelillede aktiivne müük hulgiklientidele. Töö hõlmab nii kliendikülastusi, e-poe tutvustamist kui-ka telefoni teel ning esinduses müümist.

Nõudmised kandidaadile

Aktiivne suhtleja
Positiivne suhtumine klientidesse
Eesmärkidele orienteeritud
Ausus ja korrektsus
Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
Teadmised Taimede ning lõikelillede kohta.
Kasuks tuleb: Varasem kogemus lillede ja taimede müügis.

Ettevõte pakub

Väga sõbralikku kollektiivi
Floristikalast väljaõpet
Lisateenimise võimalust
Motiveerivat töötasu
Painduvat graafikut

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. mai 2019
Kuulutus sisestati:
16. mai 2019
Brutopalk:
Alates 1400 kuni 2000 EUR kuus
Soovin kandideerida

Müüja/ klienditeenindaja

Floratrade OÜ on 2011 aastal loodud ettevõtte, mille peamine tegevusala on toa -ja lõikelillede hulgimüük.

Lisaks lilledele pakume oma klientidele ka floristikatarvikuid ja kõike mida ühele lillepoodnikul oma tegevuses vaja võib minna.

Meie meeskond koosneb inimestest, kellel on pikaajaline töökogemus antud valdkonnas. Floratrade OÜ loodi kuna turul toimuv ei rahuldanud meie nägemust sellest milline võiks olla kvaliteetne ja mitmekülgne sortiment lillekaubanduses. Lisaks põhitoodetele on meie eesmärk pakkuda klientidele värsket, mitmekülgset ja eksklusiivset kaupa ning sellega erineda teistest, soovime pakkuda enamat kui iganenud ning primitiivseid tooteid.
Lisaks lillekioskitele on Interfloweril ka e-pood, kust leiate laia valiku klassikalisi ja trendikaid kimpe ning lilleseadeid, mis muudavad iga sündmuse veelgi erilisemaks!

Avan ettevõtte profiili