Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550836

Müüja-klienditeenindaja Tallinna Kaubamaja Humana kaupluses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: Alates 737 €/kuus
Kuulutus sisestati: 10. august 2018
Kuulutus aegub: 8. september 2018

Töö kirjeldus

- müügitöö kaupluses
- töö kassas
- kaupade ettevalmistamine müügiks
- kaupade väljapanemine
- klientide teenindamine ja nõustamine

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev töökogemus jaekaubanduses.
Aus, töökas, positiivne, hea suhtleja, hea organiseerija.
Huvi moe ja moerõivaste kaubamärkide vastu.
On huvitatud kasutatud riiete kaubandusest.
Lõpetatud kesk- või kesk-eriharidus

Ettevõte pakub

-kindlat töökohta
-stabiilset sissetulekut
-arvestatavat soodustust kaupade ostmisel

Tööpakkumise number
#550836

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. september 2018
Kuulutus sisestati:
10. august 2018

Ülemaailmselt tegutsev arenguabiorganisatsioon, mis tulu oma projektide tarbeks teenib osaliselt kasutatud riiete kaubandusest.
Eestis on 100 töötajaga sorteerimiskeskus ja 23 kauplust.

Vaata rohkem