Müüja- klienditeenindaja Tabasalus
Tööpakkumise number #728130

1
REALISEERIMISKESKUS OÜ
Tabasalu, Harjumaa

Töö kirjeldus

Müüja- klienditeenindaja tööstuskaupade-toidukaupade kauplusesse TABASALUS

Klienditeenindus saalis ja kassas.

Kaupade väljapanek.

Ootused kandidaadile

-soovitavalt eelnev töökogemus kaubanduses
-positiivne suhtumine
-ausus ja kohusetunne
-hea suhtlusoskus

Ettevõte pakub

-üle keskmist töötasu
-lisaks motiveerivat tulemustasu
-huvitavat ja vaheldusrikast tööd ning kaubavalikut
-kindlust ja stabiilsust arenevas ettevõttes
-lisasoodustusi

NB! Ühendust võtame vaid valituks osutunud kandidaatidega.

Haaberstist Tabasallu on hea ühistranspordi ühendus

Tööpakkumise number
#728130