Värsked tööpakkumised

Müüja-klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 151858

Tööpakkumise number

151858

Töö kirjeldus

Pakume tööd suvehooajaks müüjale Port Arturi I keskuses asuvas mänguasjade ja lastekaupade kaupluses.
Tööülesanneteks on aktiivne suhtlemine klientidega,
klientide eeskujulik teenindamine ja kauba väljapanek.

Nõudmised kandidaadile

- kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus
- eesti ja vene keele oskus
- hea suhtlemisoskus
- arvuti kasutamise oskus

Pakume kaasaegseid töötingimusi ja töötulemustele vastavat palka.

Lisainfo

Kasuks tuleb soov töötada klientidega, kohusetundlikkus ja abivalmidus.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
14. mai 2008

OÜ Anvol on 1995. aastal asutatud firma, mille põhitegevusalaks on mänguasjade ja lastekaupade jae- ja hulgimüük. Vaata lisaks www.anvol.ee